SUPERVIZOR MONTAJ

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Clientul nostru este prezent la nivel mondial, asigurand servicii eficace in domeniul echipamentelor de lifting.

Responsabilitati principale:
- Coordonarea si garantarea fabricarii pieselor la calitatea si in timpul prestabilit;
- Coordonarea unei echipe de 15-20 de operatori;
- Antrenarea echipei in mod direct la obiectivele de productie si calitate si stabilirea indicatorilor din sectorul sau (productivitate, absenteeism etc.);
- Supervizarea echipei sub aspectul: absenteismului, accidentelor de munca, evaluarii competentelor si performantelor membrilor sale
- Recrutare si integrare a noilor membri ai echipei;
- Propunerea unor imbunatatiri necesare;
- Asigurarea comunicarii directe in sectorul sau;
- Anima grupul de munca pluridisciplinar (Productie, Calitate, Logistica si altele) vizand ameliorarea rezultatelor sub aspect al Securitatii/Calitatii/Performantei;
- Garanteaza securitatea echipei: respecta si face sa fie respectate regulile de securitate in vigoare;
- Respecta si face sa fie respectate procedurile ISO, modul de operare, regulile de functionare interna si de calitate;
- Aplica intreaga gama de motaje si gama de control

CERINTE

Cerinte obligatorii:
- studii superioare, specializare: inginer mecanic generalist;
- Experienta de minim 2 ani in metode/calitate;
- experienta anterioara ca manager de productie (plus);
- experienta anterioara pe o pozitie similara (ideal);
- Ledearship natural;
- Capacitate de analiza;
- Capacitate de delegare;
- Management organizational
- Limba engleza sau franceza (avansat)

BENEFICII OFERITE

Oferta salariala consistenta si motivanta
Posibilitate de avansare