RECRUITER ¿ MIOVENI

Adecco Romania

Job expirat

RESPONSABILITATI

Organizarea si coordonarea procesului de recrutare;
Screening CV-uri, sustinerea interviurilor de selectie, evaluarea candidatilor;
Publicarea pe Internet si in presa de specialitate a posturilor vacante;
Actualizarea bazei de date;

CERINTE

Postul oferit presupune lucrul la unul dintre cei mai mari clienti Adecco, din domeniul auto, pe durata determinata;
- Studii superioare in domeniul socio-uman;
- Experienta in domeniul resurselor umane, pe o pozitie similara, minim un an;
- Abilitati de comunicare si relationare, flexibilitate, organizare;
Limba engleza ¿ nivel avansat; franceza este un plus;
Cunostinte operare PC - Word, Excel, Internet;
- Bune abilitati de comunicare, abilitati de analiza, intuitie si capacitate de observare;
- Domiciliu stabil in Pitesti sau disponibilitate de relocare in Pitesti.

DESCRIEREA FIRMEI

Adecco este lider mondial in domeniul resurselor umane.
Serviccile Adecco sunt oferite in cadrul a 6000 de birouri, in 67 de tari.
In Romania, Adecco este prezenta din anul 2000 si are birouri deschise in Bucuresti, Arad, Timisoara, Pitesti si Sibiu

Servicii oferite:
- recrutare si selectie
- recrutare in masa
- payrolling
- evaluare psihologica si aptitudinala