Inginer Calitate

SC HAULOTTE ARGES SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Asigura conformitatea echipamentelor fabricate in cadrul unitatii sale de productie cu standardele calitative ale Diviziei Industriale.
Centralizeaza si analizeaza neregulile constatate cu ocazia controalelor si se asigura ca toate masurile de corectare si prevenire sunt puse in aplicare in mod eficient.
Elaboreaza gamele de control si fisele de calitate.
Realizeaza auditarea posturilor, din punct de vedere al regulilor si controlului de calitate.

CERINTE

Absolvent al unei facultati tehnice.
Abilitati de a conduce grupuri de lucru in vederea rezolvarii problemelor.
Utilizare avansata a programelor informatice Word si Excel.
Abilitati de a lua decizii rapide.
Limbi straine:Franceza si/sau Engleza curent.

BENEFICII OFERITE

Oportunitate excelenta de dezvoltare a unei cariere intr-o companie internationala care este lider pe piata Europeana.
Beneficii salariale si bonusuri in functie de performantele profesionale.

Haulotte Group este prezent la nivel mondial prin intermediul numeroaselor sale filiale si agentii de distributie, asigurand servicii eficace in domeniul echipamentelor de lifting.
Principala activitate a HAULOTTE Group este constructia echipamentelor de ridicare pentru oameni si materiale.
Pentru mai multe detalii, va rugam vizitati site-ul companiei www.haulotte.com