Contabil Junior Mioveni

TRENKWALDER-SOBIS S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Inregistreaza facturile de la furnizori
-Verifica facturile proforma si urmareste facturile fiscale aferente
-Completeaza si inregistreaza ordinele de plata interne
-Indosariaza facturile, ordinele de plata, extrasele de cont
-Completeaza ordinele de plata externe si catre diverse institutii ale statului
-Mentine relatia cu furnizorii in privinta platilor
-Raspunde tuturor solicitarilor sefului contabil
- Cunostinte de evidenta contabilitate primara

CERINTE

- Absolvent cu studii superioare de specialitate
- Cunostinte bune de operare PC, Word, Excel, programe de contabilitate (reprezinta un avantaj)
- Limba engleza (nivel mediu)
- Bune abilitati de organizare
- Persoana dinamica si team-player

Trenkwalder-Sobis este o companie austriaca specializata in servicii de consultanta in domeniile RESURSE UMANE SI CERCETARI DE PIATA. Echipa noastra de consultanti furnizeaza solutii complexe si personalizate la provocarile pe care le implica RECRUTAREA SI SELECTIA PERSONALULUI-INSTRUIREA ANGAJATILOR-DEZVOLTAREA ORGANIZATIEI. Va asteptam la sediile noastre din Sibiu, Bucuresti, Timisoara, Cluj Napoca, Arad, Brasov, Baia Mare, Oradea, Pitesti si Constanta.