INGINER MENTENANŢĂ - MIERCUREA SIBIULUI

SC DEKO RAME SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

¤ Răspunde de activitatea de întreţinere, reparaţii planificate şi accidentale ale maşinilor, utilajelor şi şi instalaţiilor pentru asigurarea funcţionării lor normale şi continuu.
¤ Urmăreşte elaborarea instrucţiunilor de întreţinere şi reparaţii pe care trebuie să le execute personalul deservent.

CERINTE

¤ Studii superioare de inginerie
¤ Cunoştinţe solide de electronică, automatizări, mecanică pneumatică şi hidraulică.
¤ Cunoştinţe de operare PC
¤ Cunoştinţe de limba engleză nivel mediu

BENEFICII OFERITE

Beneficiile se vor stabili în urma interviului. Nu rata şansa de a – ţi dezvolta o carieră de succes alături de un partener stabil, care îţi asigură suport profesional permanent şi un salar competitiv.

DEKO RAME SRL, producător de rame foto, rame pentru tablouri şi alte produse din lemn, este o companie dinamică, aflată în plină ascensiune care din 1999, anul în care a fost infiinţată, şi până în prezent şi-a întărit poziţia atât pe piaţa internă, cât şi pe cea internaţională, devenind lider european în domeniu.
În anul 2010,DEKORAME pune în funcţie o noua linie de producţie, dotată cu utilaje moderne, motiv pentru care doreşte să-şi consolideze echipa.