INGINER AUTOMATIZĂRI - MIERCUREA SIBIULUI

SC DEKO RAME SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

¤ Programează maşinile şi utilajele cu comandă numerică.
¤ Urmăreşte fluxul tehnologic al maşinilor şi utilajelor cu comandă numerică.
¤ Analizează neconformităţile apărute şi le soluţionează.
¤ Realizează corecţii în programe.
¤ Redactează şi reactualizează instrucţiunile tehnice explicative pentru funcţionarea maşinilor şi instruieşte si formează personalul deservent

CERINTE

¤ Studii superioare tehnice
¤ Cunoştinţe de programare a maşinilor şi utilajelor cu comandă numerică
¤ Cunoştinţe de proiectare asistată
¤ Lb engleză

BENEFICII OFERITE

Beneficiile se vor stabili în urma interviului. Nu rata şansa de a – ţi dezvolta o carieră de succes alături de un partener stabil, care îţi asigură suport profesional permanent şi un salar competitiv.

DEKO RAME SRL, producător de rame foto, rame pentru tablouri şi alte produse din lemn, este o companie dinamică, aflată în plină ascensiune care din 1999, anul în care a fost infiinţată, şi până în prezent şi-a întărit poziţia atât pe piaţa internă, cât şi pe cea internaţională, devenind lider european în domeniu.
În anul 2010,DEKORAME pune în funcţie o noua linie de producţie, dotată cu utilaje moderne, motiv pentru care doreşte să-şi consolideze echipa.