SUPERVISOR VANZARI DISTRIBUITOR (Zona Harghita)

Supreme Group

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Cunoasterea, respectarea si asigurarea implementarii politicii comerciale a companiei, standardelor de vanzari, regulamentului intern;
- Realizarea obiectivelor valorice si de acoperire pe judetul Harghita;
- Anticiparea si monitorizarea tendintei pietei, precum si monitorizarea concurentei.

CERINTE

- Experienta pe un post similar de minim 1 an
- Studii Medii/Superioare
- Cunosterea foarte buna a pietei FMCG din zona alocata
- Abilitati de antrenare, motivare, lucru in echipa
- Bune calitati de prezentare, comunicare si organizare
- Abilitati de negociere si incheiere a contractelor
- Simt antreprenorial dezvoltat si orientat catre obiective
- Personalitate extrovertita, energica, orientata catre succes;
- Permis de conducere categoria B
- Domiciliu stabil in orasul Miercurea Ciuc

BENEFICII OFERITE

- Masina
- Telefon
- Pachet salarial motivant in functie de rezultate
- Posibilitatea dezvoltarii unei cariere

DESCRIEREA FIRMEI

Firma producatoare si distribuitoare de produse zaharoase
Distribuitor unic al marcilor Primola, Novatini, Ulpio