SOFERI DE CAMION PENTRU ANGLIA SI ROMANIA

VECO ROM SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Societatea de Recrutare si Plasare a Fortei de Munca Veco-Rom SRL caut¿:

SOFERI DE CAMION PENTRU ANGLIA SI ROMANIA.
Anglia
Descriere job: Transport marfuri intre depozitele unei retea de supermarketuri in Huntingdon, Anglia.
Salariu net oferit: aprox. 1600£/ luna .

Informatii la Veco-Rom SRL, Miercurea Ciuc, Bld. Fratiei nr. 11/B/4, Tel./fax: 0266-317450, 0743-096546. E-mail: office@vecorom.ro

Nu se percepe taxa de mediere!

CERINTE

- CUNOASTERA LIMBII ENGLEZE LA NIVEL CONVERSATIONAL,
- EXPERIEN¿¿ INTERNA¿IONAL¿ DE CEL PUTIN 20 000 KM PE CAMIOANE DE 20+20 TONE
- CUNOASTEREA NORMELOR DE TRANSPORT EU
- EXPERIENTA IN MANEVRAREA CAMIOANELOR CU REMORCA
- CUNOSTINTE TAHOGRAF DIGITAL SI SISTEM BLUECHIP

Veco-Rom Srl, societate de intermediere si plasare a fortei de munca. Sediul nostru se afla in municipiul Miercurea-Ciuc, Harghita. Firma noastra a fost infiintata in urma cu 6 ani, avand activitatea principala recrutarea, intermedierea si plasarea fortei de munca in Ungaria si pe plan national.