Responsabil Resurse Umane - Husi si Toplita

HUMANGEST GROUP

Job expirat

RESPONSABILITATI

- asigurarea bunei functionari a activitatii de administrare personal prin gestionarea si aplicarea corecta a procedurilor specifice, conform legislatiei muncii, regulamentului intern si politicii de resurse umane a societatii;
- coordoneaza recrutarea si selectia si integrarea personalului;

CERINTE

Cautam doi responsabili cu drept de decizie pentru aplicarea si gestionarea programelor de personal din doua fabrici din Husi si Toplita.

- cunostinte temeinice de legislatia muncii;
- experienta relevanta in domeniul de recrutare si selectie si administrare de personal;
- foarte bune abilitati de comunicare;
capacitate de analiza, atentie la detalii;
- persoana meticuloasa, capacitate de stabilire a prioritatilor;
- cunostinte operare PC;

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial motivant, se negociaza in functie de abilitatile demonstrate si atributiile pe care considera ca le poate indeplini;
- decontare cheltuieli : deplasare, cazare, transport;

Companie multinationala din domeniul resureslor umane, noi suntem cei care iti oferim solutiile juste adaptate nevoilor tale.