Reprezentant vanzari servicii de transport

Waberers Romania

Job expirat

RESPONSABILITATI

- dezvoltarea retelei de clienti, mentinerea legaturii cu clientii existenti
- preluarea sarcinilor de transport de la clienti, verificarea efectuarii acestora
- negocierea tarifelor, urmarirea efectuarii platilor
- valorificarea capacitatilor de transport

CERINTE

- studii medii
- cunoasterea limbii franceze la nivel de conversatie
- cunostinte de operare PC (MS Word, Excel)
- persoana dinamica, orientata spre client, capabila sa lucreze independent
- bune abilitati de comunicare, vanzare si negociere
- constituie avantaj experienta in vanzari si cunoasterea altor limbi de circulatie internationala

BENEFICII OFERITE

- salariu motivant
- posibilitatea de a lucra intr-o echipa tanara si dinamica

Waberer's Romania SA este membra a Grupului Waberer's, lider de piata in Ungaria, Europa Centrala si de Est in domeniul serviciilor de transport si logistica. Firma noastra asigura atat servicii de transport intern cat si international catre/dinspre toate tarile europene cu un numar de peste 400 de autovehicule.