REPREZENTANT VANZARI

DENSO S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Atributiile postului:
- mentinerea relatiei cu clientii
- dezvoltarea zonei
- incasarea la termen
- trimiterea comenzilor catre departamentul facturare.
Activitatea se va desfasura pe raza judetului HARGHITA.

CERINTE

- Studii Superioare Tehnice sau Economice- constituie avantaj;
- Experienta relevanta in vanzari- constituie avantaj experienta in domenii similare profilului companiei (distributie tamplarie PVC si accesorii);
- Permis de conducer Categoria B;
- Cunostinte de operare PC;
- Disponibilitate la program prelungit si deplasari;
- Limba maghiara obligatoriu;
- Personalitate deschisa, sociabila;
- Bune abilitati de comunicare.

BENEFICII OFERITE

Oferta:
- salariu fix; comision din vanzari, incasari si profit; logistica aferenta desfasurarii activitatii;
- prime de sarbatori;
- participari la evenimente organizate de firma;
- se va asigura training de specialitate si suport pentru integrarea in echipa si activitate.

Firma DENSO-HR ofera servicii de recrutare-selectie de personal, asistenta in dezvoltarea departamentelor HR, evaluare psiho-profesionala a angajatilor.