MUNKALEHETŐSÉGEK ÉPÍTÉSZ MÉRNÖKÖK SZÁMÁRA!

VECOROM SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

A csíkszeredai Veco-Rom Munkaerő Közvetítő Iroda multinacionális magyarországi építkezési vállalat megbízásából franciaországi kirendeltségéhez keres építő- és építészmérnököt valamint műszakvezetőt. Előnyös bérezés, számos kedvező juttatás, ingyenes szálláslehetőség. Elvárások: Francia nyelv kommunikációs szintű ismerete valamint építészmérnöki végzetség. Pályakezdők jelentkezését is várjuk!
További információk: Veco-Rom Kft, 530101 Csíkszereda, Kőrösi Csoma Sándor u. 7 sz., tel: 0266-317450, 0748-868079. E-mail: office@vecorom.ro, web: www.vecorom.ro

CERINTE

Pályakezdők jelentkezését is várjuk

Veco-Rom Srl, societate de intermediere si plasare a fortei de munca. Sediul nostru se afla in municipiul Miercurea-Ciuc, Harghita. Firma noastra a fost infiintata in urma cu 6 ani, avand activitatea principala recrutarea, intermedierea si plasarea fortei de munca in Ungaria si pe plan national.