Fuvarozási irányító

Waberers Romania

Job expirat

RESPONSABILITATI

- gépjárművezetők irányítása, napi szintű ellenőrzése
- a fuvarfeladat végrehajtásának folyamatos figyelemmel kísérése, ellenőrzése
- a fuvarfeladat teljesítése közben felmerülő eltérések kezelése, a problémák megoldása
- gépjárművezetők problémáinak kezelése

CERINTE

- minimum középfokú végzettség
- magyar és román nyelvtudás
- fuvarozás és szállítmányozás területén szerzett tapasztalat
- felhasználói szintű számítógépes ismeretek
- dinamikus egyéniség, határozott fellépés, csapatszellem
- kiváló problémamegoldó és konfliktuskezelő képesség

BENEFICII OFERITE

- versenyképes jövedelem
- fiatal, dinamikus környezetben való munka
- karrierlehetőség

Waberer’s Romania a Waberer’s Csoportnak, Közép-Kelet Európa legnagyobb szállítmányozási és logisztikai nagyvállalatának tagja. Cégünk az összes európai országból és ország felé biztosít szállítást egy több, mint 400 járműből álló flotta segítségével.