Functionar Administrativ

Dima Consulting Group

Job expirat

RESPONSABILITATI

- intocmeste diverse rapoarte la cererea Directorului de Filiala,
- comunica cu clientii si partenerii de afaceri - transmite informatii la cererea acestora,
- tine legatura cu colegii de munca pentru transmiterea diverselor informatii de la centru,
- raspunde solicitarilor telefonice, primite prin email sau fax si le directioneaza colegilor direct interesati,
- tine la zi diverse evidente s.a.

CERINTE

- experienta intr-un post similar min 6 luni,
- cel putin studii medii cu diploma de bacalaureat,
- cunostinte de contabilitate primara,
- foarte bune cunostinte de operare PC - pachetul Office - Word, Excel, PowerPoint - este o conditie de baza,
- foarte bune abilitati de comunicare si de organizare,
- domiciliul stabil in Miercurea Ciuc.

BENEFICII OFERITE

- pachet motivational atractiv

Dima Consulting Group este o firm¿ specializat¿ în activit¿¿i de:
selec¿ie ¿i recrutare personal
evaluare ¿i interven¿ie organiza¿ional¿
traininguri
cursuri de calificare si specializare
elaborare ¿i implementare sisteme de management al performan¿elor
evaluarea angaja¿ilor

Ap¿rut¿ pe pia¿¿ în 1996, Dima Consulting Group a crescut de la an la an, astfel încât, în prezent este lider regional în domeniul Consultan¿ei în Resurse Umane.

Printre colaboratorii DCG enumer¿m: Delcar, Micomis, Krontour, Nova Pan, Kronmat, Metabras, Dietal Roumanie, Antrax Distribution Group, Maximo, Oneves, Wella România, Swisspor Ploie¿ti, Romdil Baia Mare, Subrina Professional Ia¿i, ¿.a.