Director Zonal

DIMA CONSULTING GROUP

Job expirat

RESPONSABILITATI

- organizeaza activitatea punctului de lucru,
- coordoneaza si supervizeaza activitatea personalului din subordine,
- participa la negocieri cu clientii mari,
- se implica direct in activitatea de vanzare,
- intocmeste diverse rapoarte la cererea top managementului s.a.

CERINTE

- experienta in vanzari, pe o pozitie de coordonare - minim 1 an,
- studii superioare constituie avantaj,
- foarte bune abilitati de vanzare, negociere,
- foarte bune abilitati de coordonare, organizare,
- permis categ B,
- operare PC - pachetul Office, navigare Internet.

De preferat cu domiciliul in Miercurea Ciuc. Pentru cei care sunt dispusi sa se relocheze, se pune la dispozitie un apartament de serviciu, compania suportand si plata utilitatilor.

BENEFICII OFERITE

Pachetul motivational este foarte atractiv - parte fixa, masina, telefon, bonusuri din vanzari.

DESCRIEREA FIRMEI

Companie distributie, cu acoperire la nivel de Transilvania