Director Filiala

Dima Consulting Group

Job expirat

RESPONSABILITATI

- coordoneaza activitatea punctului de lucru de la Miercurea Ciuc,
- gestioneaza activitatea privind vanzarile, distributia, logistica si pe cea contabila,
- gestioneaza o echipa de aprox 40 persoane,
- urmarestea realizarea obiectivelor punctului de lucru,
- intocmeste periodic diverse rapoarte pentru Top Management s.a.

CERINTE

- experienta in vanzari, pe o pozitie de coordonare - min 1 an,
- studii superioare economice - constituie avantaj,
- foarte bune abilitati de comunicare, negociere,
- foarte bune abilitati de coordonare si organizare,
- cunostinte minime in domeniul economic - financiar contabil,
- operare PC - pachetul Office,
- permis categ B.

Domiciliul stabil in Miercurea Ciuc este de preferat. pentru cei dispusi la relocare, compania suporta toate costurile.

BENEFICII OFERITE

- pachet motivational extrem de atractiv

Dima Consulting Group este o firm¿ specializat¿ în activit¿¿i de:
selec¿ie ¿i recrutare personal
evaluare ¿i interven¿ie organiza¿ional¿
traininguri
cursuri de calificare si specializare
elaborare ¿i implementare sisteme de management al performan¿elor
evaluarea angaja¿ilor

Ap¿rut¿ pe pia¿¿ în 1996, Dima Consulting Group a crescut de la an la an, astfel încât, în prezent este lider regional în domeniul Consultan¿ei în Resurse Umane.

Printre colaboratorii DCG enumer¿m: Delcar, Micomis, Krontour, Nova Pan, Kronmat, Metabras, Dietal Roumanie, Antrax Distribution Group, Maximo, Oneves, Wella România, Swisspor Ploie¿ti, Romdil Baia Mare, Subrina Professional Ia¿i, ¿.a.