Content - manager, consultant vinzari online

Kubmobile.ro

Job expirat

RESPONSABILITATI

Suntem in cautarea unei noi colege care sa ocupe functia de specialist si consultant in comertul online, in cadrul zonei maghiare. Detinem un magazin online cu activitate in Romania si Republica Moldova si dorim sa fim mai aproape de clientii maghiari. Candidatul trebuie sa vorbeasca nativ limba maghiara si sa stie foarte bine limba romana in vederea consultarii potentialilor clienti si a mentinerii site-ului in versiunea maghiara.
Responsabilitati:
Candidatul va trebui sa mentina site-ul magazinului nostru online in versiunea maghiara
Va trebui sa introduca noi produse, sa realizeze textele de descriere ori sa le traduca din alte limbi si sa ataseze fotografii la fiecare produs
Va trebui sa ofere suport potentialilor clienti si sa le raspunda la intrebari fie prin telefon, online chat sau email
Va prelua si procesa comenzile
Va trebui sa mentina legatura cu toti colegii din echipa, dar si cu alte persoane care ajuta la derularea si dezvoltarea afacerii noastre online

CERINTE

Cerinte :
Cunoasterea perfecta a limbii maghiare si cunoasterea buna a limbii romane
Cunoasterea limbii engleze constituie un plus
Abilitati excelente de comunicare si orientare catre client
Creativitate
Abilitati de scriere, traducere si adaptare a textelor in limba maghiara
Abilitati de editare / prelucrare fotografii

BENEFICII OFERITE

Oferta:
Se va lucra de acasa dupa un program stabilit de comun acord si vom comunica pe skype si prin email. Nu este nevoie sa le stiti chiar pe toate pentru ca noi va vom oferi suport si initiere. Salariul este motivant si aveti posibilitate de promovare pe masura dezvoltarii, a cresterii numarului de clienti si a volumului de vanzari.

DESCRIEREA FIRMEI

vanzari online