Consultant vanzari articole outdoor

Country Wild SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

CANDIDATUL IDEAL:
Experienta relevanta in promovarea si vanzarea de produse
Studii medii / superioare;
Cunostinte operare PC (Microsoft Office – Word, Excel , E-mail).

Limbi vorbite maghiara, romana

Competente preferate
Capabil sa invete, este creativ
Usurinta in stabilirea relatiilor interpersonale indiferent de limba vorbita
Capacitate si disponibilitate de asimilare si insusurea rapida a informatiilor noi
Capacitate de a lucra chiar sub presiune
Capacitate de analiza si rezolvare rapida a situatiilor de vanzare
Orientat in aceeasi masura si catre client si catre rezultat concret
Perseverenta si incredere in sine

Asigura vanzarea produselor oferite de catre compania noastra, prospecteaza piete noi
Cunoaste si ofera informatii despre caracteristicile tehnice si modul de folosire, intretinerea ale produselor
Identifica nevoile clientilor si ofera consultanta in alegerea produselor
Realizeaza target-ului lunar de vanzari
Servirea clientilor intr-o maniera prompta, politicoasa

CERINTE

DESCRIEREA FIRMEI

Sport es turafelszerelesek forgalmazasa