Consultant Life Care

Mer-Co SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Descrierea postului:
Promovarea produselor si a sistemului de lucru Life Care
Formarea unei echipe de consultanti (retea) in zona si nu numai.
Analizarea rezultatelor echipei
Pregatire personala continua.

CERINTE

Cerinte:
Persoana dinamica si dornica de castiguri mari
Cunostinte medii PC
Disponibilitate pentru deplasari

BENEFICII OFERITE

Oferta (bonusuri, beneficii):
Bonusuri pana la 500 E la finele primeleor 6 luni
Laptop ( nivel Manager )
Masina de serviciu ( Ruby Manager )
Traininguri interne si externe periodice pentru Manageri
Conditii de lucru intr-un colectiv tanar si profesionist
Posibilitate formarii unei cariere in Life Care.

Firma promoveaza produse bio-organice, adica acele alimente, cosmetice, suplimente alimentare, detergenti, produse pentru igiena corporala si de curatare facute din ingredienti naturali, nemodificati genetic si fara adaos de substante chimice.