CONSILIER CREDITE-BANCARE

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Echipa de vanzari directe are obiectivul de a promova activ produsele finanaciare dedicate clientilor din segmentul persoane fizice. Daca doresti sa faci parte din acesta echipa si sa iti conduci propria afacere intr-o relatie de parteneriat cu o Banca de talie internationala, te invitam sa iti depui candidatura pentru CONSILIER CREDITE.
Prospectarea si identificarea potentialilor clienti , promovarea vanzarilor active de produse si servicii ale bancii dedicate persaonelor fizice. Raportarea rezultatelor activitatii sale coordonatorului echipei.

CERINTE

Experienta in domeniul vanzarilor.
Atitudine proactiva.
Abilitati de vanzare, prezentare, si negociere.
Bune abilitati de comunicare si interactiune.
Spirit antreprenorial, atitudine pozitiva, entuziasm si motivatie.
Perseverenta in atingerea obiectivelor

BENEFICII OFERITE

Beneficiile parteneriatului unei banci intrnationale.
Pachet de compensare motivant, direct corelat cu rezultatele obtinute.
Programe de instruire si dezvoltare profesionala si personala