Agent Vanzari

RELAD PHARMA SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Gestioneaza portofoliul de clienti arondati;
- Desfasoara activitati pentru a atrage noi clienti;
- Prezinta oferta zilnica clientilor arondati;
- Negociaza cu clientii respectand politica firmei in vederea atingerii obiectivelor pe zona arondata;
- Urmareste incasarea sumelor datorate de catre clienti;
- Urmareste contractele de fidelizare clienti, in vederea respectarii conditiilor contractuale agreate cu acestia.

CERINTE

- Studii superioare.
- Minim 1 an experienta in vanzari.
- Permis conducere – categoria B si experienta in sofat.
- Abilitati de comunicare si negociere.

BENEFICII OFERITE

- Salariu atractiv.
- Bonusuri structurate in functie de performante.
- Masina de serviciu.

RELAD este unul din liderii pietei de distributie de produse farmaceutice si parafarmaceutice din Romania. La ora actuala RELAD are peste 800 de angajati, care isi desfasoara activitatea in cele 15 subsidiare deschise in cele mai mari orase din tara. RELAD distribuie aproximativ 5000 de produse apartinand unui numar de peste 150 de producatori de renume de pe piata internationala de profil.