INSPECTOR RESURSE UMANE - pt Megamarket Medias

SC TRIDENT TRANS TEX SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

1.Intocmeste dosarul de angajare al salariatului, verificand validitatea documentelor prezentate, contractul individual de munca, fisa postului , act aditional de confidentialitate, declaratii, etc;
2.Intocmeste propunerile de modificare a contractelor individuale de munca, de schimbare sau eliberare din functie a personalului;
3.Mentine relatia ci Inspectoratul de munca, Agentia de Ocupare a Fortei de munca respectand legislatia muncii;
4.Elibereaza adeverinte pentru atestarea calitatii de salariat, la cererea angajatilor;
5.Verifica prezenta lucratorilor comerciali, dar si a altor categorii de angajati, din Megamarket-ul Medias;
6.Raspunde de gestionarea bazei de date a personalului dincadrul Megamarket-ului;
7.Realizeaza programarile pentru interviu si sustine interviurile pentru pozitiile vacante, functie de CV-urile depuse de catre candidati;

CERINTE

-bune cunostinte de operare pe calculator;
- abilitati de organizare si planificare;
- abilitati de comunicare si de negociere;
- toleranta la stres.

SC Trident Trans Tex SRL este o companie exclusiv romaneasca, cu obiect de activitate in comert (big retail - Hypermarket-uri) cu aprox 900 angajati .