Gestionar finisaje interioare/ retail

Alta Consult

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cautam un nou coleg pentru magazinul de materiale de constructii Ambient din Medias:

-Administrarea raioanelor alocate din cadrul magazinului;
-Identificarea nevoilor clientilor;
-Recomandarea produselor adecvate nevoilor identificate ale clientilor;
-Gestionarea echipei de vanzari din gestiunea alocata;
-Servirea clientilor;
-Aducerea si aranjarea marfurilor la raft;
-Pregatirea marfurilor pentru livrare la clienti.

CERINTE

-Absolvent de liceu;
-Abilitati de comunicare si relationare cu clientii.
-Bune cunostinte de operare PC;
-Experienta pe un post similar de minimum 1 an;
-Experienta in domeniul materialelor de constructii reprezinta un avantaj.

BENEFICII OFERITE

1.pachet salarial motivant;
2.bonuri de masa;
3.bonusuri de performanta;
4.zile suplimentare la concediul de odihna in functie de vechimea in companie;
5.posibilitatea de a achizitiona produse si servicii cu preturi preferentiale;
6.mediu de lucru placut;
7.cursuri de calificare / recalificare.

Alta Consult este o companie ce ofera servicii integrate de IT si Resurse Umane.

Solutiile oferite partenerilor nostrii sunt eficiente si contribuie la dezvoltarea afacerii.