Gestionar

Bachmann DC Romania

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Evidenta si gestiunea articolelor existente in stoc ;
- Pregatirea marfurilor si livrarea comenzilor
- Participarea la receptia calitativa si cantitativa a reperelor achizitionate ;
- Preluarea si gestionarea componentelor si a produselor achizitionate ;
- Eliberarea articolelor din magazie in conformitate cu procedurile SIM C-M-SSO implementate in cadrul organizatiei
- Participarea la realizarea periodica a inventarului articolelor din magazie ;
- Receptia si verificarea conformitatii cantitative a marfii primite de la furnizor

CERINTE

- Experienta relevanta pe o pozitie similara
- Cunostinte privind activitatea de gestiune
- Experienta in administrarea de stocuri
- Cunoasterea unui program informatic de gestiune
- Bune abilitati organizatorice si de control
- Bune abilitati de coordonare a unei echipe

BENEFICII OFERITE

Pe langa posibilitatea unei cariere oferim intregul suport si un pachet motivational competitiv.

DESCRIEREA FIRMEI

Productie si distributie de materiale electrice.