CONTABIL SEF

RECRUT'ART

Job expirat

RESPONSABILITATI

Impreuna cu clientul nostru, importanta companie din nordul judetului Sibiu, anuntam selectia pentru pozitia de CONTABIL SEF.

Responsabilitati:

Coordoneaza activitatea financiar-contabila a companiei si echipa din subordine
Ofera recomandari managementului superior despre resursele financiare, tendintele si rezultatele companiei
Raspunde de realizarea, respectarea si implementarea politicilor si procedurilor financiar-contabile
Reprezinta compania in fata autoritatilor statului si intocmeste situatiile financiare semestriale si anuale
Urmareste permanent legislatia financiara si asigura respectarea acesteia

CERINTE

Cerinte:

Studii universitare economice
Experienta intr-o pozitia similara minim 4 ani
Calitatea de membru CECCAR- reprezinta avantaj
Cunostinte avansate de utilizare PC
Abilitati de organizare si coordonare
Capacitate de decizie
Autonomie si initiativa
Rezistenta la stres
Permis de conducere

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial atractiv

Suntem o firma de consultanta in domeniul resurselor umane din Sibiu si oferim servicii de recrutare si selectie de personal pentru pozitii de specialisti cu studii superioare, middle management si top management.
Prin munca si profesionalismul nostru, prin aprecierea clientilor nostri ne-am consolidat pozitia pe piata locala de consultanta resurse umane si ne-am castigat un loc de frunte printre companiile de consultanta HR din Sibiu.