Buyer

IRECSON RECRUITMENT

Job expirat

RESPONSABILITATI

-negociaza contractele de achizitie cu furnizorii in cele mai avantajoase conditii pentru societate ( termene plata, cantitati, discounturi, taxe de raft, retururi de marfa)
-identifica noi furnizori de produse, consolideaza si dezvolta portofoliul de furnizori
-controleaza si urmareste derularea contractelor, face propuneri cu privire la clauzele pe care trebuie sa le contina
-eficientizeaza departamentul pentru care face achizitii
prospecteaza piata si efectueaza studii privind preturile
realizeaza corespondenta comerciala cu furnizorii
-stabileste cota de adaos comercial
concepe strategii de dezvoltare a departamentului din care face parte

CERINTE

lOCATIA : MEDIAS
Experienta in activitatea de negociere
-detinerea unui portofoliu de furnizori
-cunoasterea tehnicilor de negociere
-abilitati de comunicare
-persoana dinamica, activa

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial deosebit de atractiv
Locuinta de serviciu, masina, telefon,

Since 1991, one of the most dynamic business consultancy centers. Recruiters, trainers, teachers and psychologists support you in finding best-tailored HR solutions.