ASISTENT MANAGER

TRIDENT TRANS TEX

Job expirat

RESPONSABILITATI

- gestioneaza apelurile telefonice, faxuri, mesaje, corespondenta, documente interne
- intocmirea adreselor, documentelor, expedierea acestora
- actualizarea bazei de date clienti, furnizori, realizarea rapoartelor specifice pentru managementul societatii
- etichetare, arhivare si clasarea documentelor
- intampinare clienti, asigurarea operatiunilor de protocol

CERINTE

- studii superioare,
- prezenta agreabila, abilitati de lucru cu aparatura de birou (calculator, fax, scaner, imprimanta),
- experienta in organizarea activitatilor de protocol, - organizare, comunicare, flexibilitate

BENEFICII OFERITE

- SALARIZARE ATRACTIVA, IN FUNCTIE DE NIVELUL PROFESIONAL
- TICHETE DE MASA.

SC TRIDENT TRANS TEX este o companie exclusiv romaneasca aflata in plina dezvoltare in domeniul big retail, dar care are ca obiect secundar de activitate si transport international de marfa .