Operator interviu studii de piata

Evolve Group

Job expirat

RESPONSABILITATI

Operatorii vor fi colaboratori ai Future Marketing, una dintre cele mai importante firme de cercetare de piata si consultanta in marketing.
Sarcinile vor viza preluarea unor chestionare si aplicarea lor (fie telefonic fie fata in fata) pe persoane din orasul Marghita.
Studiile se desfasoara pe perioade variind intre 1 si 4 saptamani, iar programul este flexibil (conteaza numarul de chestionare completate).

CERINTE

Nu exista cerinte speciale pentru acest post.
Persoanele selectate trebuie sa fie serioase, obiective si disponibile in perioada septembrie-octombrie 2007.
Experienta anterioara in pozitii similare este un avantaj dar nu constituie un crietriu eliminatoriu.

BENEFICII OFERITE

Oferta financiara se discuta in functie d enumaruld e chestionare repartizate spre aplicare.

Evolve Group este o agentie de resurse umane ce ofera servicii complete pentru evaluarea personalului, intocmirea de fise de post, precum si pentru recrutarea si selectia de noi angajati. Consultantii Evolve sunt absolventi de studii de specialitate: psihologi, sociologi si analisti cercetare de piata.