Zugrav - Marea Britanie

ALICAT CONSULTING

Job expirat

RESPONSABILITATI

- cunoasterea si utilizarea materialelor de baza folosite la diferite zugraveli;
- executare lucrari specifice (zugravire) interior / exterior la standarde calitative inalte

CERINTE

- experienta profesionala de minim 3 ani de zile;
- utilizarea uneltelor si dispozitivelor manuale sau mecanizate in mod corect si in acord cu normele de securitate in munca;
- cunoasterea si respectarea normelor PSI;
- pregatirea adecvata a diferitelor suprafete pentru lucrari de zugravire, vopsire;
- experienta in utilizarea tehnologiilor de tip gips carton reprezinta un avantaj;
- abilitati de comunicare si lucru in echipa;
- responsabilitate, capacitate de organizare eficienta a activitatii;
- cunoasterea limbii engleze (nivel mediu, conversational).

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial motivant;
- mediu de lucru profesionist si stimulativ

servicii de consultanta in domeniul resurselor umane, protectiei muncii si juridic