Work & Study UK

SC COLABORARE SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Programul PEP UK
- 27 de saptamani ( 4 saptamani de cursuri in domeniul resurselor umane, 22 saptamani de lucru, o saptamana de cursuri)
- 37 de saptamani (4 saptamani de cursuri in domeniul resurselor umane, 32 saptamani de lucru, o saptamana de cursuri)
- Anglo Training Experience: plasamente in domeniul hotelier, catering, hospitality. Participantul va fi platit pentru activitatea in domeniile mai sus mentionate (minim 4.85 GBP/ora).
- Teach UK: plasamentele sunt pe tot cuprinsul Marii Britanii. Pentru profesorii calificati cazarea si masa sunt asigurate si ca bani de buzunar se primesc 200GBP/luna.
- Unpaid Office Internship (marketing, finance sau media)
Taxa de program difera in functie de perioada plecarii.
- Pana in aprilie 2006 (inclusiv) taxa de program este de 880 GBP.
- Mai Iunie 2006 (inclusiv) taxa de program este de 980 GBP.
- Septembrie Decembrie 2006 (inclusiv) taxa de program este de 880 GBP.

- Programul PEP Advanced (53 de saptamani) - 4 saptamani de cursuri in domeniul resurselor umane,
- 47 saptamani de lucru, o saptamana de cursuri si sustinerea examenului final
-Taxa de program este de 1325 GBP.

CERINTE

- varsta intre 19-35 ani.

- student sau absolvent de colegiu / facultate

- cunostinte de limba engleza

- responsabilitate, atitudine pozitiva, flexibilitate, adaptabilitate

S.C. COLABORARE S.R.L este o companie privata avand ca scop plasarea fortei de munca pe plan international, promovarea programelor de schimb intercultural, universitati, colegii, cursuri, AuPair etc. avand ca parteneri organizatii de prestigiu ca : YMCA-ICCP (International Camp Counselor Program) USA, InterExchange USA , Twin Training International Marea Britanie , cu peste 30 ani de experienta in promovarea unor programe de schimb cultural, munca, specializare, au-pair, oferind in acelasi timp sansa de a cunoaste si experimenta o alta cultura.