Work & Study CCH Placement\\\' UK - ospatari, chef de partie, cameriste, kitchen porters, asistente, receptioneri, waiting staff

INTERJOB

Job expirat

RESPONSABILITATI

Work and Study Placement UK

Un program excelent pentru cei care vor sa lucreze in Marea Britanie si in acelasi timp sa obtina cardul blue dupa 12 luni de lucru.

CERINTE

- varsta 21 – 45
- experienta in domeniul ales trebuie dovedita prin recomandari si calificari aferente
- engleza nivel conversational

BENEFICII OFERITE

Salarii:
Domeniul catering: intre 12.500 si 15.000 GBP/an
Domeniul ospitalier: intre 12.000 si 14.000 GBP/an
Domeniul care: intre 11.000 si 12.500 GBP/an

INTERJOB este cea mai competenta si experimentata agentie, specializata in sprijinirea persoanelor interesate in gasirea unor locuri de munca, permanente sau sezoniere, in strainatate.
Ne adresam in aceeasi masura studentilor si elevilor interesati ca, in perioada vacantei de vara, sa efectueze stagii de perfectionare in baza programelor internationale de training.