Vopsitor Spray Industrial, Castlewellan, CO Down,Irlanda De Nord Plecare din ianuarie 2018

Business Activ Consult

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pozitie : Vopsitor Spray Industrial
Tara : Marea Britanie

harta_politica_Marea_Britanie

Locație: Castlewellan, CO Down

Poziții disponibile: 3

Locul de munca: Fabrica

Salariu BRUT : 10 Lire Sterline pe ora, salariul net pe săptămâna cuprins intre 370-400 Lire Sterline

Ce oferă Angajatorul :

Perioada contractului: nedeterminata
Se lucreaza in medie 40-50 de ore pe săptămâna
Asigurări sociale,
Asigurări medicale,
Cazare asigurata si plătita de angajator
Costul transportului este suportat de angajator si rambursat de candidat pe o anumita perioada
Ore suplimentare ,
Concediu plătit la fiecare sfârșit de săptămâna si apare pe fluturașul dvs

Cand veti ajunge in Marea Britanie veți fi programat pentru obținerea National Insurance Number- numărul personal pentru taxe.Programarea va fi făcuta in maxim 2 săptămâni de când ajungeți.
Pana la obținerea Numarului personal pentru taxe,taxele dvs vor fi mai mari, adică veți plați o suma mai mare de bani pentru taxe. După obținerea numărului se vor calcula taxele si banii plătiți in plus va vor fi returnați.

Condiții de recrutare:

Cunostinte medii de limba engleza scris si vorbit
Experienta pe poziția de Vopsitor Industrial

CERINTE

Business Activ Consult SRL fondata in 2003,si-a inceput activitatea ca si Agentie de Recrutare si Selectare de Personal autorizata de Ministerul Muncii in 2004 ,din dorinta unui om de a demonstra ca serviciile romanesti se ridica la standardele internationale.
Ne gasiti la adresa Romania, Cluj-Napoca, str. Regele Ferdinand, nr.21, ap.6 iar activitățile prestate sunt: Servicii de Recrutare intern si extern, Formare Profesionala ,Informare , Consiliere si Mediere a Muncii pe plan intern.