Urgent! 20 FEMEI pentru lucrul in clinici medicale private in UK!

Banca de joburi

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Ingrijirea pacientilor alocati (persoane in varsta sau cu dizabilitati) la domiciliul acestora, veti calatori la domiciliul pacientilor clinicii din UK care solicita ajutor
- Creerea si mentinerea unei comunicari bune cu acestia
- Mentionarea imediata a schimbarilor aparute in starea de sanatate a pacientilor

CERINTE

- detinerea permisului de conducere categoria B
- nu este necesara nici un fel de experienta;
- nu este necesara nici un fel de calificare;
- cunostiinte de lb. engleza la nivel conversational;
- personalitate prietenoasa si devotament in munca;

BENEFICII OFERITE

- Contract comercial pe o perioada de 6 luni, cu posibilitatea de prelungire
- Pachet salarial: 6,50 - 9,00 lire sterline/ora + bonusuri: Public Holidays 10.50 lire sterline / ora; Christmas and Boxing Day 12.00 li / ora; ingrijire pacient peste noapte: 38-52 lire steline.
- Veti fi asistata in gasirea celei mai convenabile solutii de cazare, aceasta costand intre 250-300 lire sterline/ luna
- pentru a putea calatori catre casele pacientilor puteti inchiria o masina, costul acesteia fiind de 45-60 lire sterline / saptamana

Banca de joburi este o companie de recrutare si plasare forta de munca in strainatate, acreditata de Ministerul Muncii, cu sediul in Brasov - ROMANIA, care ofera candidatilor sai cele mai atragatoare locuri de munca.