Twin Work UK

SC COLABORARE SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Programul Twin Work UK se adreseaza inginerilor care doresc sa lucreze in Marea Britanie cu un contract de munca pe o perioda determinata (1-2 ani de zile) sau nedeterminata.

CERINTE

- varsta intre 25 - 40 ani

- absolvent de facultate in domeniul ingineriei (exceptand domeniul informatic)

- nivel avansat de limba engleza

- experienta in domeniul pentru care se solicita locul de munca

- responsabilitate, atitudine pozitiva, flexibilitate, adaptabilitate

BENEFICII OFERITE

- 20.000 GBP/an

S.C. COLABORARE S.R.L este o companie privata avand ca scop plasarea fortei de munca pe plan international, promovarea programelor de schimb intercultural, universitati, colegii, cursuri, AuPair etc. avand ca parteneri organizatii de prestigiu ca : YMCA-ICCP (International Camp Counselor Program) USA, InterExchange USA , Twin Training International Marea Britanie , cu peste 30 ani de experienta in promovarea unor programe de schimb cultural, munca, specializare, au-pair, oferind in acelasi timp sansa de a cunoaste si experimenta o alta cultura.