Personal pentru vase de croaziera

SC.DENMAR RECRUITMENT.SRL.

Job expirat

RESPONSABILITATI

RIVER CRUISES

Nu se percepe comision.

DENMAR RECRUITMENT recruteza pentru vase de croaziera fete si baieti pentru urmatoare pozitii :

• Waiter, assistant waiter
• Bartender,assistant bartender
• Bucatari
• Front desk
• Housekeeping

CERINTE

• Experienta in industria hoteliera 4* si 5* minim un an, iar experienta anterioara pe vas de croaziera reprezinta un avantaj.
• Limba germana si engleza la nivel avansat.

BENEFICII OFERITE

Beneficii:

• Contract de 6 luni
• Cazarea si masa gratuit
• Share cabin

Denmar Recruitment este o companie privata acrediata de catre Ministerul Muncii avand drept domeniu de activitate recrutare de personal si plasare de forta de munca a candidatilor romani in strainatate.

Denmar Recruitment are ca obiectiv impunerea unei politici de seriozitate si profesionalism pe piata de recrutare cu candidati ideali pentru partenerii nostri prin programe de studii in diferite domenii de activitate.