Study&Work UK! Plecare in 2 saptamani!

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Miercuri, 15 Septembrie, ora 12:00
Joi, 16 Septembrie, ora 12:00

Sesiune de interviuri pentru :
Study And Work UK!!!

14 saptamani de cursuri si job part-time + 16 saptamani de plasament platit full-time in domeniul HORECA

CERINTE

*fara limita de varsta
*fara experienta minim necesara
*nivel de Engleza entry level
*fonduri pentru acoperirea costurilor de administrare a programului: Costul programului este de 145gpb(plus TVA) (comision BRGwork) + 785gpb (plata cursurilor direct la colegiu)
*Ideal pentru cupluri sau grupuri de prieteni
*plecare in 2-4 saptamani
*Yellow Card este in revizuire

BENEFICII OFERITE

BENEFICII PROGRAM (financiare si nefinanciare)
pentru hospitality placements: plata orara la cel putin minimul pe economie
(5.72 GBP daca ati implinit 22 de ani, respectiv 4.77 GBP in caz contrar)
plasament pentru 4 luni ulterior absolvirii cursurilor
garantat oferta de cazare
asistenta in vederea obtinerii yellow card
asistenta in vederea obtinerii NIN
asistenta in vederea pregatirii CV-ului pentru angajare part time pe perioada
cursurilor- primesti o lista cu 48 de centre din Londra unde poti aplica pentru
un job part time
access la internet gratis pe perioada durata cursurilor