SOFER TIR - ANGLIA - FARA COMISION

TRANSLINE GROUP

Job expirat

RESPONSABILITATI

Recrutam soferi profesionisti cat C+E cu experienta pe camion articulat de mare tonaj (TIR), buni vorbitori ai limbii engleze, pentru aprovizionare supermarket-uri si distributie in urmatoarele locatii din Marea Britanie:
Liverpool
Heywood
Rochdale
Leeds

Clientii nostri sunt unele dintre cele mai prestigioase companii in sectorul de Transporturi / Logistica si Distributie in Marea Britanie.

Responsabilitati:
- Efectuarea transportului de marfa in conditii optime si conform graficului
- Livrarea produselor catre magazine / aprovizionare sau centre de distributie regionale
- Mentinerea legaturii cu dispecerii sau managerii de transport
- Respectarea timpilor de conducere si a celor de odihna, conform legislatiei in vigoare

Beneficii:
Rate de plata foarte bune: £10/ora - £15/ora
O medie de: 40 - 60 ore / saptamana (incluzand Perioada de Disponibilitate - platita)
Locurile de munca sunt disponibile imediat,

CERINTE

Cerinte obligatorii:
- Experienta ca sofer de TIR minim 9 luni, in ultimii doi ani
- O buna cunoastere a limbii engleze
- Detinerea permisului de conducere categoria C+E de minim 2 ani
- Card digital pentru tahograf / cunoasterea si respectarea reglementarilor orelor de condus
- Certificat / Atestat de Competenta Profesionala pentru transport marfa

BENEFICII OFERITE

Locurile de munca sunt disponibile imediat

NU SE PLATESTE NICI UN COMISION SAU TAXA DE ORICE FEL !

Transline Resource Group este o agentie de recrutare britanica specializata in furnizarea de forta de munca in urmatoarele sectoare: Logistica, Distributie, Tehnic si Transporturi.A fost infiintata in 1998 si a crescut de la un birou in Halifax, Yorkshire, UK pana la 100 de locatii diferite pe intreg teritoriul Marii Britanii, cat si birouri in Europa de Est, Canada si Tailanda.Pentru mai multe detalii vizitati pagina noastra oficiala www.transline.co.uk