Senior Care / Care Assistant - Marea Britanie

coroli

Job expirat

RESPONSABILITATI

Persoane pentru ingrijire batrani in institutii specializate de tip Nursing Home.
Programul este destinat celor care doresc sa lucreze in domeniul ingrijirii adulti / batrani.
Singura conditie este cunoasterea limbii engleze conversational.
Aceste locuri de munca in unitati de tip Nursing Home sunt destinate tuturor, nu numai cadrelor medicale. Oricine are cunostinte de limba Engleza conversational.

Compania noastra este gata sa va ajute Pentru o Viata Mai Buna, nu ezitati sa ne contactati.
Va rugam sa consultati mai multe detalii despre noi la www.coroli.ro

CERINTE

- Limba engleza la nivel conversational.
- Persoane care doresc sa ingrijeasca , sa asiste adulti / batrani, in unitati de ingrijire de tip Nursing Home.

Daca sunteti interesat de acest loc de munca va rugam sa ne contactati.
- CV - sa contina poza draguta.
In urma CV-ului ve-ti fi programat la interviu cu angajatorul Britanic, dupa care va emite oferta de munca pt. dvs. Va rugam sa ne contactati perntu orice informatii suplimentare.
AI CEA MAI BUNA SANSA DACA NE CONTACTEZI CAT MAI REPEDE.

COROLI - Personnel Recruitment & Placement
Str. Inocentiu Micu Klein nr. 3, ap. 3, 400087, Cluj Napoca, ROMANIA,

From 1994 we recruit and supply different types of candidates for a variety of industries for different countries.
Excellent experience in Candidates recruitment. Maintain a high standard of Candidates' recruitment & selection process, following rigorous procedures, we oversease supply enthusiastic Candidates dedicated to their job, for long time contract.
Full documents verification including CRB and education & references. Very good feedback during the years. Phone and / or video interview available at client request.
Please take your time and find more details about us at www.coroli.ro/en/aboutus.php
We are very flexible agency and open for your specific requirements, do not hesitate to contact us for any of your questions or request.

COROLI srl.
Humane Resource Management
Personnel Recruitment & Placement
Mobil Phone: 0040 741 031659
www.coroli.ro