Sales Advisor

E&O Retail ltd

Job expirat

RESPONSABILITATI

Suntem una dintre cele mai mari companii din lume care are la baza produse cosmetice de lux, naturale, bogate in minerale de la Marea Moarta, cel mai adanc loc de pe suprafata pamantului.Companie foarte cunoscuta in Statele Unite (tara de provenienta), pentru beneficile acestor minerale unice.

De 7 ani suntem intr-o continua extindere de market in Marea Britanie si Irlanda. Colaboram cu romani si suntem multumiti de servicile lor.Obiectivul nostru este de a pastra expansiunea companiei, a mentine cresterea vanzarilor si de a face cunoscut brandul in acesta tara.

CERINTE

Suntem in cautarea persoanelor potrivite care sa duca la indeplinire obiectivele noastre.Daca esti cunoscator de limba engleza, ai abilitati de comunicare si urmaresti crearea unei cariere de succes, esti persoana potrivita.

Desfasurarea activitatii consta in promovarea si vanzarea produselor noastre in mall-urile House of Fraser, unul dintre cele mai luxoase lanturi de mall-uri din Marea Britanie si Irlanda.Se lucreaza intr-un mediu ambiant de lux, 8-9 ore pe zi, 5-6 zile pe saptamana, pana la 12 ore in zilele de promotie si program prelungit al magazinului.Experienta in vanzari constituie un avantaj.

BENEFICII OFERITE

Se ofera training profesionist si veti fi cazat(a) in unul dintre apartamentele companiei.Se ofera o saptamana de gratuitate la cazare, iar in primele doua saptamani vi se va oferi un bonus pentru a se acoperi cheltuielile pentru mancare si transport.Toate apartamentele companiei sunt situate in general aproape de punctele de lucru, in caz contrar, langa cea mai apropiata statie de autobuz, metrou sau tren.

Nu se percepe comision de inscriere !

Veniturile pot fi substantiale !

Va multumim !