RECEPTIONERI, BARMANI, OSPATARI, CAMERISTE, HOUSEKEEPER, HOUSEKEEPING SUPERVISOR, BUCATARI, AJUTOR BUCATAR - UK

SC GIKOV COMPANY SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Posturile sunt disponibile pe interg teritoriul Marii Britanii.
se lucreaza atat in unitati de renume international cat si in unitati mai mici (pensiuni, hanuri, etc.).
In majoritatea cazurilor se va lucra intre 8-10 ore /zi.

CERINTE

- varsta maxima 40 ani
- experienta de minim 1 an in doemniul pe care se aplica
- cunostinte de limba engelza (veti sustine interviu telefonic)
- seriozitate

BENEFICII OFERITE

- salariile variaza intre 12000 - 18000 GBP/an, in functie de post
- se asigura cazarea si masa (25-50 GBP/sapt)
- bonificatii si tips-uri - in functie de post
- contract 100% legal
- plecari rapide si sigure
- salarizare foarte motivanta

Agentie de recrutare si plasare de forta de munca in strainatate, avem sediul in Brasov, suntem inregistrati la Ministerul Muncii, Familiei si Egalitatii de Sanse cu nr 107/2008 prin ITM Brasov