Receptionere

B&B International Job Services

Job expirat

RESPONSABILITATI

Angajarea cu permis de muncade tip Yellow Card pe 12 luni,cu posibiltatea reinoirii contractului si obtinerii documentelor de rezidenta permanenta.
Program de lucru 40 ore/saptamana, 5 zile pe saptamana, conform contractului de munca.
Candidatii beneficiaza de cursuri de perfectionare la sfarsitul carora dobandesc diploma recunoscuta international si care ofera perspective de promovare in functie si cresterea nivelului salarial.
Salariul incepand de la 6,08-7,5 lire/ora( in cazul in care vor fi ore platite in plus acestea vor fi platite extra)

CERINTE

-limba engleza la cel putin nivel mediu
-varsta intre 18 si 35 ani
-experienta pe postul dorit
-persoane motivate si entuziaste
-seriozitate

BENEFICII OFERITE

ASTEPTAM CV-UL DVS ,INSOTIT DE O POZA TIP PASAPORT,IN TINUTA BUSINESS PE office@bbjobs.ro.
Inscriete-te acum si asigura-ti un loc ede munca in Marea Britanie.
Programe disponibile pentru 2012;
Summer Jobs Greece ,Work and Study USA,Permanent Jobs Qatar,Program A cademiei Internationale de Arta Culinara cu plasament garantat in USA.

Agentie Romano-Americana de recrutare si plasare de personal, acreditata de Min. Muncii si Solidaritarii Sociale cu nr. 75 din 17.05.2005.