PERSONAL NECALIFICAT pentru locuri de munca in CLINICI PRIVATE in UK!

Banca de joburi

Job expirat

RESPONSABILITATI

Locuri de munca disponibile pe toata perioada anului, in clinici private, pe tot teritoriul Marii Britanii pentru: persoane necalificate ca si personal auxiliar medical, asistente medicale, ingrijitori, ajutori la bucatarie, personal curatenie, etc;
Asistarea si ingrijirea persoanelor batrane sau bolnave, efectuarea curateniei in clinica, ajutarea la diverse activitati la bucatarie sau cantina si orice alte sarcini cerute de catre angajator;

CERINTE

- nu este necesara nici un fel de experienta;
- nu este necesara nici un fel de calificare;
- cunostiinte de lb. engleza la nivel conversational;
- personalitate prietenoasa si devotament in munca;

BENEFICII OFERITE

Durata contractului de angajare este de 12 luni.
Salariu oferit : 5,80-6,20 lire/ora
Avantaje:
- contract legal de munca pe 1 an cu posibilitate de prelungire, permis de munca, asigurari sociale platite de angajator;
- plecare in aproximativ 4-6 saptamani, de la momentul depunerii dosarului in mod complet;
- asigurare medicala platita de angajator;
- partenerii din UK se ocupa de toate formalitatile necesare - permis de munca, cont bancar in UK, etc;
- ore suplimentare platite, in caz ca doriti sa faceti ore suplimentare;
- agentia va asista candidatii in gasirea celei mai convenabile solutii pt. cazare, astfel incat sa minimalizeze costurile acestora (de regula, cazarea costa intre 55£ - 80£ / saptamana); De asemenea, se pot lua in calcul si variante de a sta in acelasi apartament 2 - 3 persoane, astfel incat se vor reduce semnificativ costurile cazarii.

Banca de joburi este o companie de recrutare si plasare forta de munca in strainatate, acreditata de Ministerul Muncii, cu sediul in Brasov - ROMANIA, care ofera candidatilor sai cele mai atragatoare locuri de munca.