Personal Hotelier UK

CASABLANCA SERVICES

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Acest program este dedicat tuturor persoanelor cu varsta peste 18 ani care doresc sa munceasca si sa se perfectioneze in U.K. in domeniul hotelier.
- Programul implica un loc de munca foarte clar formulat intr-un hotel sau restaurant;
- Locul de munca trebuie aprobat de institutia care organizeaza programul ;IVQ in Hospitality Programme Hotel Internship
- Plasamentul la un angajator nu poate depasi durata programului (12 luni);
- Programul se finalizeaza cu un certificat recunoscut international in domeniul hotelier.

CERINTE

- Nivel de calificare cerut: studii medii
- Nivel mediu de limba engleza; experienta in domeniul hotelier (constituie avantaj);
- Fara antecedente penale.
Cautam o persoana dinamica,dornica sa experimenteze mediul de lucru si de viata din Marea Britanie.

BENEFICII OFERITE

- Se asigura o salarizare de 5.55 GBP/ora pentru persoanele cu peste 21 de ani, respectiv 4.45 GBP < 21 de ani;
- Acumulare de experienta in munca;
- Specializare in munca finalizata cu obtinerea unui certificat de competente profesionale.

Firma SC CASABLANCA SERVICES SRL Timisoara este o firma acreditata MMSSF (acreditare TM 201/2002) care ofera angajatorilor servicii complete de recrutare si plasare forta de munca in tara si strainatate.
Avem o baza de date solida, permanent actualizata cu CV-urile candidatilor. Dispunem de personal specializat in testarea si evaluarea psihologica a candidatilor.

Firma noastra este permanent la dispozitia dvs cu urmatoarele servicii:
- Recrutare si selectie de personal pentru acoperirea posturilor temporare sau permanente;
- Consultanta in resurse umane;
- Audit de resurse umane;
- Analiza si evaluarea structurii motivationale si a satisfactiei angajatilor;
- Servicii de consultanta in domeniul legislatiei muncii;
- Anchete de opinie;
- Solutii complete de training in domeniul management, marketing, comunicare, vanzari, managementul carierei, cursuri acreditate si recunoscute in 15 tari din Europa (EBC*L V European Business Competence License) in domeniul managementului afacerilor, comunicarii, leadership etc.
Calitatea, experienta si profesionalismul serviciilor pe care le oferim in domeniul resurselor umane ne recomanda.