Personal calificat si necalificat pentru munca in depozit in UK

Savatie 2009

Job expirat

RESPONSABILITATI

Firma autorizata pentru recrutare si plasarea fortei de munca, cautam personal calificat si necalificat pentru munca in depozite in Marea Britanie.

Programul de muncă cuprinde 3 ture: 06:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-06:00 5 zile pe săptămână cu posibilitatea de a lucra ore extra și in weekend.

-gestionarea produselor din depozit utilizand utilaje specifice.

CERINTE

Avem nevoie de persoane serioase cu cel putin un nivel mediu conversational de engleza, nivel primar de matematică, pregătire fizică pentru lucru in picioare cel puțin 8 ore pe zi. Toți candidații vor fi supuși unui test antidrog.

BENEFICII OFERITE

Noi vom asigura găsirea unui loc de cazare la o distanță rezonabila de locul de muncă.
Tarife de salarizare: 6,7 - 7,8 lire pe ora excluzand tarifele pentru orele suplimentare care pot ajunge la 9 lire pe ora.
Plata salariului se efectueaza saptamanal.

Compania noastra ofera servicii de recrutare si selectie de personal, consiliere in cariera, administrare si salarizare. Cu o persperctiva noua asupra strategiilor de recrutare, compania noastra reuseste sa atraga parteneri de business din domeniul comercial.