OSPATARI / OSPATARITE - Marea Britanie-Restaurante si Hoteluri

EUROLIFE CONSULTING

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pozitii vacante: Ospatari / Ospatarite, cat si alte pozitii : Receptioneri, General Assistant , Kitchen Assistant in Hoteluri si Restaurante in Marea Britanie

-Salarizarea minima este de 5, 93 Lire Sterline /ora + tips.

- Numar de ore pe saptamana : minim 40 ore /saptamana

- Se fac ore suplimentare in functie de necesitatile angajatorului, se platesc separat.

- Cazare asigurata contra cost . Costul cazarii poate ajunge la aproximativ 200 Lire Sterline pe luna.

- Este asigurata de majoritatea angajatorilor, insa pot fi si angajatori ce nu ofera masa sau pot fi angajatori ce ofera doar 1 masa pe zi.

Locatii de munca:
Imprejurimile Londrei, Devon, Bath, Suffolk, Norfolk, Essex, Bristol. Newcastel, Etc

Perioda:
Contract de munca pe o perioada minima de 12 luni.
Contractele de munca pot incepe oricand in cursul anului.

Toate conditiile le puteti gasi pe:

CERINTE

La aceste posturi pot aplica personele care :
- au varsta intre 18 - 35 ani
- au cunostinte de nivel cel putin conversational de limba engleza,
- nu au cazier judiciar.
- Este necesara experienta.

BENEFICII OFERITE

Cazare si masa asigurata de angajator.
Salarizare MINIMA : 5,93 Lire Sterline/ ora
Tipsuri

Pentru ca o persoana din Romania sa poata lucra in Anglia ca si Ospatar, Ospatarita , Bucatar, Ajutor Bucatar , Camerista sau orice alta pozitie aceasta trebuie sa urmeze un curs obligatoriu in UK - Cursul de calificare pentru pozitia respectiva.
Cursul acesta reprezinta un curs de calificare la locul de munca oferit de catre un Training Provider - Colegiu din UK, in baza acestui curs putand fi obtinut Yellow Card .
Agentia Eurolife Consulting in colaborare cu agentiile partenere ofera asistenta pentru realizarea procedurilor de obtinere a Yellow Cardului si Blue Cardului, si de asemenea inscrierea in cadrul unui colegiu acreditat de Home Office.

AGENTIE DE SELECTIE SI PLASARE FORTA DE MUNCA ACREDITATA DE ITM INFIINTATA IN ANUL 2005.
Agentia Eurolife Consulting ofera locuri de munca in
domeniul hotelier in Marea Britanie ,plasand cu succes candidati
pe pozitii diverse in acest domeniu.
Datorita stransei colaborari cu agentiile partenere din UK
numarul candidatilor plasati lunar este in continua crestere. Insa
cel mai imbucurator lucru este feed -back-ul pozitiv pe care il
primim de la candidatii plecati de-a lungul timpului.

» Cei care aplica pentru acest program vor primi raspuns in cel mai scurt timp ,iar candidatii compatibilii vor fi programati la interviu.
De asemenea ne puteti contacta si dumneavoastra la:

contact@eurolife-consulting.ro

Vizitati http://www.eurolife-consulting.ro !

Coordonator program

Tel: 0213108369 / 0747911614