Operatori depozite / fabrici in MAREA BRITANIE £100 bonus de START

Staffline Group plc - MAREA BRITANIE

Job expirat

RESPONSABILITATI

Productie / Logistica / Depozite / Industria Alimentara.
Operatori depozit - nevoie urgenta £100 bonus de START
Operatori productie - nevoie urgenta .

CERINTE

Avem locuri de munca pentru candidati cu orice nivel de cunoastere al Limbii Engleze, de la 0 la avansat.
Nu exista absolut nici un fel de comision sau costuri ascunse,
Oferim asistenta GRATUITA pentru relocarea dumneavoastra in Marea Britanie

BENEFICII OFERITE

incepand de la £7,5 pe ora + bonusuri de performanta, acceleratori pentru ore suplimentare sau ture de noapte, etc...

Grupul staffline a fost infiintat in 1986, iar de-a lungul timpului a crescut, devenind o organizatie nationala.
Mai mult de 450 locatii in toata Marea Britanie
Peste 74 de milioane de ore lucrate in fiecare an.
Peste 50.000 de angajati isi iau salarul saptamanal de la noi
Peste 1,600 de clienti
 Printre clienti :
 Marile lanturi de Supermarket-uri
 Agricultura
 Productie
 Logistica si centre de distributie
 Centre de relatii cu clientii
 Sectorul de ingrijire de persoane