operatori depozit

SC MULTITASK_ING SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Principalele atribuții vor fi utilizarea de echipamente de manipulare manuală într-un depozit mare, de refrigerate pentru a alege o varietate de produse proaspete - variind de la legume proaspete, produse lactate, deserturi.
Trebuie să fie pregătiți să lucreze într-un mediu rece. Comunicativ in limba engleză necesar. Trebuie să fie capabil să citească și să scrie in engleza.
Se necesita atentie sporita in manevrarea utilajelor.
Clinic sanatos.
Se asigura formare si evaluare continua de catre companie.
Ore de lucru
8 ore pe zi, 5 zile pe saptamana, inclusiv si weekendurile prin rotatie.
Plata
6.19 lire sterline pe ora la £ 9.85 pe oră, în funcție de productivitate
Se cere cetatenie maghiara obligatorie sau dubla cetatenie romano-maghiara.

CERINTE

DESCRIEREA FIRMEI

companie care se ocupa cu prestari servicii si consultanta