Ofertă Nanny pentru Marea Britanie, Franţa sau Irlanda

BRILLIANT RECRUITMENT

Job expirat

RESPONSABILITATI

Detalii job:

Recrutăm Nanny pentru Marea Britanie, Franţa sau Irlanda ( live-in sau live-out).
Se lucrează în casele familiilor. În contract vor fi precizate toate beneficiile şi responsabilităţile postului, în funcţie de fiecare familie.

CERINTE

- Limba engleză un este obligatorie, însă reprezintă avantaj;
- Cetăţenie română;
- Se percepe un depozit pe 2 săptămâni din salariu, sumă pe care o veţi recupera la finalizarea contractului , din care se scade contravalaoarea cursului de instruire;

Cursul de pregatire este obligatoriu prin lege conform standardelor britanice, chiar daca acesta face deja parte din educatia si practica dvs.
- Dacă o persoană nu este compatibilă cu familia, este important să ştiţi că vi se va asigura o altă familie pentru care să lucraţi.

BENEFICII OFERITE

Beneficii:
Salariul:
Este cuprins între 100 – 125 lire/săptămână pentru nevorbitorii de limba engleză;
Este cuprins între 130 lire – 200 lire/ săptămână pentru vorbitorii de limba engleză;
Se asigură Curs de instruire, costul lui fiind de 100 lire ( poate fi achitat şi după angajare).Cursul se poate face şi online, în limba română.
Cazarea
Pentru oferta de live-in , cazarea şi mâncarea sunt asigurate în casa familia pentru care veţi lucra.
Pentru oferta de live – out , cazarea este în afara casei familiei pentru care veţi lucra.

BRILLIANT RECRUITMENT-agentie specializata in recrutarea si plasarea fortei de munca, inregistrata la ITM, numar de inregistrare 5595