Necalificati depozite Marea Britanie

SC Infomunca SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

SC Infomunca SRL recruteaza personal necalificat pentru depozitele din Marea Britanie
NU SE PERCEPE COMISION PENTRU ACEASTA OFERTA!
- Depozitarea marfii;
- Verificarea comparativa a bunurilor si produselor din stoc;
- Mutarea bunurilor si produselor in depozit;
- Semnarea actelor de livrare;
- Consemnarea bunurilor deteriorate sau stricate;
- Selectarea si ambalarea produselor pentru expediere;
- Sarcini de incarcare si descarcare a marfii si bunurilor;
- Vizitarea spatiilor de incarcare si descarcare a marfii;
- Intretinerea curateniei in depozit;
- Sustinerea activitatii celorlalti lucratori aflati in depozit;

CERINTE

Se solicita cunoasterea limbii engleze scris/ citit/ vorbit la nivel mediu.
Salariul este de 6.5 lire pe ora. Salariul creste in functie de productivitate si orele suplimentare la 7.25 de lire pe ora.
Plecarile sunt rapide!
Cazarea contra cost :
£ 60 / pe saptamana cu utilitati incluse
La sosire trebuie sa aveti : £ 60 (chiria pe prima saptamana) + £ 120 garantie (se recupereaza cu un preaviz de 45 de zile inainte de placeare) + £ 200 taxa agentiei imobiliare
Total: £ 380

Infomunca este o agenție de recrutare și plasare a forței de muncă in străinătate și in țară. Având o experință de peste 5 ani in acest domeniu, agenția este recunoscută și acreditata de Ministerul Muncii din Romania. Peste 200 de angajatori cu care colaborăm și câteva mii de candidați plasați cu succes prin intermediul Infomunca in diferite țări și arii de activitate sunt realizările cu care ne mandrim și care ne recomandă.
Scopul nostru este sa ajutam cat mai multi candidați să identifice cât mai usor job-uri potrivite calificării, așteptărilor și experienței lor.