Muncitori necalificati UK

Active Rojobs Consulting

Job expirat

RESPONSABILITATI

Agentia Active Rojobs recruteaza muncitori necalificati pentru UK .

Contractele de munca se primesc inainte de plecare,toate actele se primesc online,nu este nevoie sa va deplasati.

Se vor lua in considerare numai aplicatiile persoanelor care trimit CV in limba Engleza la adresa de email recruitment@activerojobs.com Va rugam sa specificati la subiect "muncitor necalificat UK" si veti fi contactat pentru detalii suplimentare.Nu se iau in considerare CV-urile in limba Romana.

Nu se platesc comisioane de intermediere!Regula agentiei noastre inca de la infiintare este "Angajatorul plateste serviciile de recrutare!"

CERINTE

Conditii obligatorii:

- cunoasterea limbii Engleze la un nivel mediu pentru a putea sustine un interviu prin Skype (audio) cu angajatorul din UK
- CV in Lb Engleza
- disponibilitate de plecare in 1- maxim 2 saptamani
- preferabil carnet de conducere
-constituie avantaj experienta cu munci fizice

DESCRIEREA FIRMEI

Agentie recrutare ,leasing de personal.